Un fotbalist a fost găsit mort într-un lac!

Un cunoscut fotbalist din Suceava, în vârstă de 37 de ani, care mai activa în fotbalul din Liga a IV-a, a fost dat dispărut de familie după ce a plecat la o nuntă.

La nici 24 de ore de când era căutat de toată lumea, Sandrino Gherine a fost găsit decedat într-un lac de acumulare din Vatra Dornei. Anchetatorii iau în calcul toate variantele, deşi se pare că ar fi fost vorba de o sinucidere.

Conform publicaţiei Monitorul de Suceava, Sandiro Gherine a plecat sâmbătă seara spre Vatra Dornei, dar nu a mai ajuns la restaurant. Mai mult, în momentul în care familia a încercat să-l contacteze, fotbalistul avea ambele telefoane mobile închise.

Citește și
Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.