Liderul PNL Sector 1, Sebastian Burduja: „Am reușit să scoatem PSD de la conducerea comunităților noastre!”

0

„Primarul invizibil” al sectorului 1, Daniel Tudorache, a fost învins, iar sectorul „eliberat” de administrația toxică PSD-Tudorache. Victoria lui Clotilde Armand nu ar fi fost, însă, posibilă fără implicarea totală a filialei PNL Sector 1, condusă de tânărul Sebastian Burduja. În ciuda faptului că un candidat liberal ar fi reprezentat o „locomotivă” pentru PNL Sector 1, interesele bucureștenilor și implicit ale locuitorilor din sectorul 1 au primat …

„VICTORIE, dragi români!!! Victorie pentru Sectorul 1, victorie pentru București, victorie pentru România! Am reușit sa scoatem PSD de la conducerea comunităților noastre, iar asta e ce conteaza cel mai mult. De-acum, la treabă! Avem multe de făcut împreună”, a precizat, pe pagina sa de Facebook, liderul liberalilor din sectorul 1, Sebastian Burduja.

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.