Udrea, tot mai supărată, pe Facebook

Elena Udrea a postat, pe pagina sa Facebook, un mesaj în care anunţă că „va spune lucruri” pe reţeaua de socializare în condiţiile în care „presa este fie plătită din bani negri, fie are interese în a ascunde lucruri despre unii şi a exagera ori a minţi de-a dreptul cu privire la alţii”.

„Când presa, în cea mai mare parte, este fie plătită din bani negri, fie are interese în a ascunde lucruri despre unii şi a exagera ori a minţi de-a dreptul cu privire la alţii, singura soluţie de a spune ceea ce nu se vrea a fi spus este internetul. Unde, din fericire, ne putem exprima liber. De aceea vă voi spune lucruri aici, pe Facebook. Nu Facebook-ul a demonstrat că are forţa de a pune chiar preşedinţi de ţară şi de a face revoluţii?”, a scris Elena Udrea.

Elena Udrea declara, luni, că, în momentul acesta, când în Dosarul Microsoft au fost nominalizate numele grele din politică, precum Victor Ponta, Vasile Blaga, Radu Berceanu şi Roberta Anastase, nimeni nu mai vorbeşte despre acest dosar.

Citește și
Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.