Crimă în Gorj. Amanta, omorâtă în bătaie de soția înșelată!

Crimă pasională într-o localitate din judeţul Gorj. Amanta unui bărbat a fost omorâtă în bătaie, în plină stradă, de soţia înşelată şi de fiul acesteia.

O femeie, 40 de ani, din localitatea Scoarța, judeţul Gorj, a fost găsită pe o stradă mai mult moartă decât vie. Bărbatul care a văzut-o a chemat imediat o ambulanţă. Femeia avea răni grave la nivelul capului și pierduse mult sânge. Aceasta a murit, în ciuda eforturilor medicilor de a-i salveze viaţa.

Localnicii din Scoarța susțin că femeia ar fi fost bătută, din gelozie, de soţia bărbatului cu care avea o relaţie. Cei doi suspecţi, mama în vârstă de 51 de ani şi băiatul ei de 16 ani, au fost reţinuţi şi sunt acum propuşi pentru arestare preventivă.

Citește și
Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.